Destek Kurye artık İzmir in 4 ilçesinde Karşıyaka nın 7 semtinde toplam 25 bölgede sorunsuz hizmet ile İzmir in en büyük parça başı sistem ile çalışan kurye firması.

Bir Destek ve Tam Destek seçenekleriyle tüm online platformlarla (Yemeksepeti, Getir, Trendyol vb.) entegreli operasyon yazılımı ile “Kazanır, Kazan” parça başı çalışma prensibi ile Karşıyaka geneli 50+ kurye ile İzmir de 130 kurye ile 2017 den beri sektörün ilki ve öncüsü İzmir de Aliağa – Balatçık – Karşıyaka – Bornova da İzmir içi restoran ve tüm sektörlerin (diş, telefon, aksesuar, reklam, özel ürün teslimatları gibi) bir çok firmanın anlık teslimatlarını hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyor.

Birdestek olarak, fastfood restoranlarının anlık yoğunluklarında, kuryeleri izin yapacakları anlarda, gerektiğinde ters paketi için, tek tuş ile kurye çağırabilir teslimatlarını yaptırabilirsiniz.

-          Gıda dışı ürün teslimatları için bize anlık ulaşabilir teslimatlarınızı GÜVENLİ olarak teslim ettirebilirsiniz.

-          Online platform kuryelerini kullanan müşterilerimiz ile de çalışabiliyoruz.

-          Online platform kuryesi veya sizin kuryelerinizle koordineli çalışabiliyoruz.

-          Biz sadece iş yeri ihtiyaçlarınız için değil kargo teslimatı, evrak gönderimi, özel ürün gönderimleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için anında ulaşabilirsiniz.

İster birdestek veya tam destek seçenekleriyle yoğunluklarda anlık ihtiyaçlarınız için destek isteyebilir, isterseniz tüm kurye ihtiyaçlarınız için tam destek isteyip profesyonel paket servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Biz kimiz?

Newsletter

Subscribe to our newsletter and follow our content closely. Receive news based on what has to do with you. We promise not to send promotions you don't like.